The Team (Youth)

SENARAI AHLI JAWATANKUASA PEMUDA NASIONAL

PARTI GERAKAN RAKYAT MALAYSIA (2018 – 2021)

No

Nama

Jawatan

1

Sdr Ooi Zhi Yi

(Penang)

Ketua Pemuda Nasional

2

Sdr Steven Pang Whye Nam

(Melaka)

Timbalan Ketua Pemuda Nasional

3

Sdr. Inderjit Singh A/L Swaran Singh

(Selangor)

Naib Ketua Pemuda Nasional

4

Sdr Chan Chee How

(Pahang)

Naib Ketua Pemuda Nasional

5

Sdr Lipton Yap Hong Ting

 (Johor)

Naib Ketua Pemuda Nasional

6

Sdr  Wong Chia Zhen

(Ketua Pemuda Negeri Kedah)

Naib Ketua Pemuda Nasional

7

Sdri Chong Siew Ling

 (Perak)

Naib Ketua Pemuda Nasional

8

Sdr Soo Yong Fei

(Kedah)

 Setiausaha Agung

9

Sdri Ross Sia Wan Teng

 (Selangor)

Timbalan Setiausaha Agung

10

Sdr Andy Tan Hum Wei

 (Penang)

Bendahari

11

Sdr Goh Tee Loong

 (Pahang)

Timbalan Bendahari

12

Sdr Azlan Marzuki Shah Bin Julaini

 (Selangor)

Speaker

13

Sdr Muruga Rajan A/L Lingappan

 (Selangor)

Timbalan Speaker

14

Sdr Teo Yin Horng

(Ketua Pemuda Negeri Penang)

Ahli Jawatankuasa Pemuda Nasional

15

Sdr Ong Kean Sing

(Ketua Pemuda Negeri Perak)

Ahli Jawatankuasa Pemuda Nasional

16

Sdr Rax Chay Tong Seng

(Ketua Pemuda Negeri Pahang)

Ahli Jawatankuasa Pemuda Nasional

17

Sdr Henry Teoh Kien Hong

(Ketua Pemuda Negeri Selangor)

Ahli Jawatankuasa Pemuda Nasional

18

Sdr Joshua Tok Chia Hua

(Ketua Pemuda Wilayah)

Ahli Jawatankuasa Pemuda Nasional

19

Sdr Andy Chong Chee On

(Ketua Pemuda Negeri Melaka)

Ahli Jawatankuasa Pemuda Nasional

20

Sdr Gary Lee Ban Fatt

(Ketua Pemuda Negeri Sembilan)

Ahli Jawatankuasa Pemuda Nasional

21

Sdr Joel Chang Chun Yaw

(Ketua Pemuda Negeri Johor)

Ahli Jawatankuasa Pemuda Nasional

22

Sdr Thed Wei Shiun

 (Johor)

Ahli Jawatankuasa Pemuda Nasional

23

Sdri Ooi Ai Zhen

 (Penang)

Ahli Jawatankuasa Pemuda Nasional

24

Sdr Heh Khian Kiang

 (Kedah)

Ahli Jawatankuasa Pemuda Nasional

25

Sdr Aravind Kumar A/L Murugan

 (Selangor)

Ahli Jawatankuasa Pemuda Nasional

26

Sdr Chek Kwong Weng

 (Perak)

Ahli Jawatankuasa Pemuda Nasional

 27

 Sdr Michael Loh Sau Fui

(Johor)

Ahli Jawatankuasa Pemuda Nasional

 

28

Sdr Lim Si Ching

(Selangor)

Ahli Jawatankuasa Pemuda Nasional

 

29

Sdr Simon A/L Aruldass

 (Selangor)

Ahli Jawatankuasa Pemuda Nasional
30

Sdr Pragasha Rao A/L Ramamoorthy

 (Negeri Sembilan)

Ahli Jawatankuasa Pemuda Nasional
31

Sdr Ooi Tian Chai

 (Selangor)

Ahli Jawatankuasa Pemuda Nasional
32

Sdr Patrick Ng Chin Kai

 (Melaka)

Ahli Jawatankuasa Pemuda Nasional

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Search

Calendar

Top

Google+
Follow @partigerakan